Reklamacje i zwroty

1. Sklep internetowy ETNO przyjmuje zwroty zakupionych towarów za pośrednictwem strony internetowej ‚etno-gdansk.com’.

2. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Dziennik Ustaw z 2014 r., Nr 827) masz prawo anulować zamówienie przed dostawą lub w ciągu 14 dni od daty dostawy. Wszystkie koszty powinny być ponoszone bezpośrednio przez klienta. Jeśli klient zakupił kilka przedmiotów i chce zwrócić tylko jego część, wówczas koszt dostarczonych produktów nie zostanie zwrócony. Produkt należy spakować wraz z podpisanym formularzem zwrotu i przesłać na nasz adres. Należy dołączyć dowód zakupu.
F.H.Devi
ul. Czajkowskiego 1
80-169 Gdańsk

3. Towar zwrotny powinien być czysty i nie mieć żadnych śladów użytkowania. Produkty muszą mieć wszystkie oryginalne etykiety. W przypadku wysłania zwracanego produktu, należy go starannie zapakować, aby nie dopuścić do jego uszkodzenia.

4. Produktów nie wysyła się za pobraniem ani za odbiór paczki samoobsługowej.

5. Sklep zobowiązany jest zwrócić klientowi wszystkie płatności, w tym płatności za wysyłkę. Jeśli klient wybrał inny sposób dostawy niż najtańszy, sklep nie musi zwracać dodatkowych płatności.

6. Reklamacje rozpatrywane są na podstawie ustawy z 23.04.1964 kodeksu cywilnego. Klient zostanie poinformowany drogą e-mailową o skardze. W przypadku uzasadnionej reklamacji uszkodzone towary zostaną naprawione lub wymienione na pełną wartość lub kwota zostanie zwrócona za przedmiotowe towary. Zwrot zostanie wysłany w ciągu 14 dni.

7. Jeśli chcesz wymienić produkt, najpierw zwróć go, a następnie zrób nowe zamówienie.

Pobierz formularz zwrotu